تبلیغات
آنلاین باشید - ایفون 7
تاریخ : چهارشنبه 26 آذر 1393 | 04:37 ب.ظ | نویسنده : آنلاین باشید
خبری برای اپل بازها! همه چیز درباره iphone 7

خبری برای اپل بازها! همه چیز درباره iphone 7

با وجود اینکه  هنوز بیشتر از 2 ماه از عرضه iphone 6 به بازارهای جهانی نمی گذرد، احتمالا آیفن بازها در انتظار اخبار جدید از شرکت اپل درباره محصول جدید خود با نام احتمالی iphone 7  می باشند.


البته هنوز نمی توان درباره اسم مدل جدید iphone قضاوت کرد; زیرا که ممکن است هر یک از اسامی iphone 6s یا iphone7 را داشته باشد. شرکت اپل معمولا" نام گوشی های خود را بر اساس طراحی یا ویژگی خاص آن مدل انتخاب میکند. مثلا" نام گذاری  iphone 4s به جهت استفاده از Siri در سیستم عامل آن بود و یا دلیل نام گذاری  iphone 6 plus با این عنوان، صفحه نمایش بزرگتر آن نسبت iphone 6 بود. بر این اساس انتظار می رود نام گوشی جدید شرکت اپل iphone 7  یا iphone 6s باشد.


تاریخ رونمایی
با یک بررسی ساده از تاریخ رونمایی از گوشی های آیفن در سال های گذشته، می توان فهمید که شرکت اپل برای رونمایی از مدل های جدید گوشی های خود از یک الگوی منظم پیروی می کند و آن رونمایی مدل جدید در سپتامبر هر سال است. بنابراین احتمالا" انتشار iphone جدید نیز در اوایل سپتامبر سال آینده (2015) خواهد بود.
طراحی


شکل ظاهری iphone جدید کاملا" وابسته به نام آن خواهد بود، یعنی اگر نام آن  iphone 6s باشد، تنها انتظار تغییرات داخلی در طراحی آن را باید داشت و ظاهر آن بسیار شبیه به  iphone 6  خواهد بود. ولی اگر آیفن جدید با نام iphone 7  عرضه شود، باید انتظار یک تغییر چشمگیر در طراحی ظاهری آن را داشته باشیم.
صفحه نمایش


به گفته شرکت اپل تغییراتی که در صفحه نمایش آیفن جدید به وجود خواهد آمد، شامل امکانی برای اضافه کردن کلید های مجازی به لبه های گوشی و جایگزینی کنترل های فیزیکی می باشد.
ویژگی های داخلی


بارزترین تغییر در ویژگی داخلی که در آیفن جدید دیده شده، احتمالا" مربوط به دوربین آن خواهد بود. کیفیت عکس های گرفته شده توسط آیفن جدید با دوربین های DSLR رقابت خواهد داشت. طبق اخبار رسیده از شرکت اپل، دوربین عقب آیفن جدید دارای 2 لنز خواهد بود که کیفیت عکسبرداری با آن را اندازه کیفیت عکسبرداری با دوربین های DSLR  افزرایش خواهد داد! همچنین همانند سنسورهای 21 مگاپیکسلی استفاده شده در سونی جدید ، iphone نیز با این قابلیت به بازار عرضه خواهد شد.

طبقه بندی: اخبار اپلی،
برچسب ها: شایعات ایفون 7، اپل 7، همه چیز درباره ایفون7، گوشی جدید اپل، چه خبر از اپل،