تبلیغات
آنلاین باشید - ساعت هوشمند اچ تی سی
تاریخ : چهارشنبه 12 شهریور 1393 | 04:15 ب.ظ | نویسنده : آنلاین باشید

13932432021 ساعت فوق هوشمند HTC

 

به گزارش فان پی سی ؛‌ یک منبع نزدیک به این کمپانی گفته است : در یک شوی خصوصی در کنفرانس جهانی موبایل با شرکت کارشناسان اپراتورهای مخابراتی هفته آینده از ساعت هوشمند اچ تی سی رونمایی شده و در اواخر سال ۲۰۱۴ راهی بازار خواهد شد. اچ تی سی می خواهد از نفشه های خود برای نسل جدید محصولات در بخش کامپیوترهای پوشیدنی در کنفرانس جهانی موبایل صحبت کند.

گفته می شود این کمپانی هم زمان روی سه مدل از کامپیوترهای پوشیدنی از جمله ساعت هوشمند در حال کار است. محصولات دیگر شامل بند مخصوصی است که می تواند موزیک  را روی گوشی کنترل و مدیریت کند و همچنین ساعتی است مخصوص سرویس Google Now .

ساعت هوشمند مذکور روی Qualcomm Toq سوار شده است که لمسی بوده و سیتم عامل اندورید روی گوشی های را پشتیبانی می کند. کوآلکوم توک در واقع ساعت هوشمند کمپانی کوآلکوم است که حالا اچ تی سی آن را با مارک و برند خود با تغییرات تعریف شده عرضه خواهد کرد. ساعت اچ تی سی با یک هدست به صورت انتخابی به دست مشتری می رسد که برای اجرای فرامین روی گوشی بکار گرفته می شود.

اچ تی سی روی Google Now watch  نیز کار می کند که کارش شبیه کار siri اپل بوده منتها در اینجا سخت افزار و نرم افزار توامان با هم عرضه می شود و کارش پیش بینی حرکات بعدی کاربر است.

 

13932432032 ساعت فوق هوشمند HTC

 

اچ تی سی روی برنامه ای کار می کند که با اسکن تقویم می گوید کاربر کجاست و یا کجا باید باشد. استفاده از دیتای جی پی اس و پستهای روی شبکه اجتماعی یک کاربر و اطلاعات رد و بدل شده در ایمیل این برنامه را تعریف می کند.

اچ تی سی سعی دارد با صعود به قله های جدید فناوری، افت فروش خود را جبران کرده و با رقبایی مانند سامسونگ در بیفتد.

در بازار ساعتهای هوشمند ابتدا سونی وارد این عرصه شده و بعد سامسونگ ورودش به مشکل خورد و حالا گفته می شود اپل و گوگل و مایکروسافت روی ساعت های هوشمند مشابه کار می کنند و امسال محصولات خود را عرضه خواهند کرد.

در پایان باید به این نکته اشاره کنیم اگر چه به وسیله ساعت هوشمند می توانیم کارهای زیادی از جمله پیدا کردن فرزندمان را انجام دهیم ؛ اما هنوز دلایلی متععدی دارد تا از این گجت پوشیدنی استفاده نکنیم .
طبقه بندی: اخبار تکنولوژی،
برچسب ها: اخبار آی تی، اخبار تکنولوژی، اخبار دنیای کامپیوتر، اخبار جدید دنیای آی تی، آی تی نیوز، اخبار کامپیوتر،